V sobotu 11. 4. 2026 se v Brně již tradičně konalo mistrovství České republiky v karate Goju ryu. Na tuto vrcholnou soutěže se nominovalo celkem 9 závodníků třineckého oddílu, kteří dohromady vybojovali 7 medailí. Kateřina Pjosová se stala dvojnásobnou mistryní České republiky. Kateřina se nominovala ve dvou kategoriích a to v kumite ženy -68 kg, kde vybojovala 1. místo a v kategorii U21 BRH, kde rovněž vybojovala 1. místo. Eliška Bilková vybojovala 2. místo v kategorii kumite starší žákyně +48 kg. Michaela Holotňáková vybojovala rovněž 2. místo a to v kategorii kumite ženy +68 kg. Tomáš Kupka se nominoval v kategorii kumite junioři -68 kg a i on rovněž vybojoval 2. místo. Eliška Poloková vybojovala 3. místo v kategorii kumite starší žákyně – 48 kg a rovněž 3. místo vybojoval Patrik Macoszek v kategorii kata junioři. Gratulujeme.
