Výsledek 29. ročníku otevřeného mistrovství Moravy a Slezska, 9. 5. 2026, Jeseník

V sobotu 9. 5. 2026 se v Jeseníku konal, již 29. ročník otevřeného Mistrovství Moravy a Slezska. Této soutěže se zúčastnily pouze 2 závodnice třineckého oddílu.  Eliška Poloková a Eliška Bilková se poprvé zúčastnily takto prestižního turnaje, na který dorazili závodnici z celé ČR, ale i Polska a Slovenska. Celkem to bylo 40 oddílů a 354 startujících. V kategorii kata starší žákyně se Eliškám nepodařilo probojovat až do finálních bloků. V kategorii kumite to už dopadlo o mnoho lépe a Eliška Bilková se v kumite starší žákyně +47 kg probojovala až do bojů o 3. místo, kde porazila soupeřku ze Slovenska a vybojovala tak 3. místo. Kvalitně obsazená soutěž byla pro Elišky cennou zkušeností a motivací do dalších tréninků. Gratulujeme.